Yükleniyor...

Hakkımızda

Başka Bir Reklam Ajansı

Kim Bu Bay Siyah

 

siyah fikir
reklam ajansı

2009 yılından bugüne kadar sayısız markaya hizmet verdik. Bir çok markayı hayata geçirdik, bir çok markayı hayaline ulaştırdık. Sunduğumuz çözümlerle, ürettiğimiz fikirlerle her markanın apayrı hikayesini yazdık.

İnşaat ve gayrimenkul, savunma sanayi, restoran, tıp ve sağlık, eğitim gibi bir çok farklı sektöre marka ve kurumsal kimlik, tasarım, yazılım, medya planlama, reklam geliştirme, dijital medya yönetimi ve planlama, baskı ve üretim konularında bilge işler yaptık.

Markanızı tekrarlardan kurtarmak, markanıza yeni değerler katmak veya değerli emeklerinizden yeni bir marka yaratmak için hala tanışmadıysanız Bay Siyah'la tanışmanın tam vakti.

Kim Bu
Bay Siyah?

Bay Siyah der ki; “Ormanların kralı büyük kedinin kral olmasını sağlayan gücüdür. Ancak bu gücü ona sağlayan merakı, yaratıcılığı ve cesaretidir. Tıpkı gerçek bir reklam ajansı gibi! Merak et, yaratıcı düşün, cesur ol. İşte Siyah Fikir budur.
Bay Siyah, Siyah Fikir ailesinin tecrübelerinin bir araya geldiği kişidir. Tüm ekibimizin bir parçası olduğu Bay Siyah aslında ekibin yaratıcılığının, bakış açısının hayat bulmuş halidir.